فارسي | English

جمعه, 07 ارديبهشت 1397 02:58

زارچ ،واقع در ورودی شهر یزد مکانی بسیار مناسب برای سرمایه گذاری

 

گزارش عملکرد سه ماهه شهرداری زارچ PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط admin   
يكشنبه 27 اسفند 1396 ساعت 08:33

alt

رضا رضایی شهردار زارچ در گفتگو با روابط عمومی شهرداری به ارائه گزارش عملکرد سه ماهه شهرداری پرداخت که متن کامل آن به شرح ذیل می باشد.

شهردار زارچ با تاکید بر اینکه مردم زارچ مردمی قدر شناس و خونگرم هستند خدمت به این مردم را مایه افتخار خود دانست و گفت: تمام تلاش و توان خود را به کار خواهیم بست تا با همراهی شورای اسلامی شهر و شهروندان عزیز زارچ، این شهر را به شهری آبادتر و پویاتر تبدیل کنیم.

آغاز عملیات احداث پارک بزرگ شهر

رضارضایی اعلام کرد: شهرداری زارچ به پاس قدردانی از همشهریان گرانقدر، اقدامات شایسته ای را برای عمران و آبادانی هر چه بیشتر شهر در دستور کار قرار داده است که از جمله ان ایجاد یک مرکز مناسب تفریحی و بوستان بزرگ در شهر زارچ است و در حال حاضربابیش از 20 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت می باشد.

alt

alt

رضایی ادامه داد: با ساخت این مرکز، شهروندان زارچی دیگر نیازی به مراجعه به مراکز تفریحی مرکز استان نخواهند داشت.

وی افزود: این پروژه ماندگار از بزرگترین پروژه های توسعه فضای سبز شهری به شمار می رود و در زمینی به وسعت حدود 13 هکتار واقع در جاده چرخاب جنب کارگاه موزائیک زنی اجرا می شود.

شهردار زارچ به اهداف کلان این پروژه اشاره کرد و گفت : گسترش فضای سبز شهری ، معرفی چهره ای زیبا و با نشاط از شهر ، ارتقاء سرانه فضای تفریحی و ایجاد فرصت های متنوع اشتغال از اهداف این پروژه می باشد.

زیرسازی و آسفالت بیش از 40هزار مترمربع از معابر شهر

شهردار زارچ از دیگر برنامه های سال جاری را به بهسازی آسفالت بیش از 40 هزار متر مربع از معابر محلات زارچ ذکر کرد و افزود: این اقدام با توجه به مساعد شدن شرایط جوی جهت امور عمرانی ، شهرداری زارچ پروژه آسفالت محلات زارچ را در دستور کار قرار دادهاست.

alt

alt

alt

وی یکی از مهم ترین مشکلات و همچنین اصلی ترین مطالبه شهروندان را بحث آسفالت و بهسازی محلات و معابر سطح شهر دانست و گفت: خرابی ، فرسوده بودن آسفالت و خاکی بودن محلات یکی از مشکلات مهم و اساسی شهر زارچ است و برنامه داریم که در سال 97 تغییر اساسی در وضعیت معابر و به طور کلی «اصلاح معابر شهری» ایجاد کنیم .

رضایی افزود: آسفالت و لکه گیری معابر یکی از خواسته های دیگر مردم شهر زارچ بوده که همواره این موضوع از طریق مختلف نظیر مراجعه حضوری به شهرداری و شورا و همچنین توسط رسانه ها به مجموعه شهرداری منتقل می شد که توانستیم تا کنون بیش از 40هزار متر مربع از معابر زارچ را آسفالت کنیم که ازاین میزان بیش از 30 هزار متر مربع آسفالت معابر خاکی و جدید الاحداث و بیش از 10 هزار مترمربع نیز در قالب لکه گیری انجام شده است.

رضایی خاطر نشان کرد: ساماندهی و آسفالت بلوار امام رضا(ع) شامل آزاد سازی چندین ملک در مسیر ، مرمت سنگ جدول ، تخریب پلهای غیر استاندارد و آسفالت بلوار پیامبر اعظم(ص) از دیگر اقدامات شهرداری نام برد.

آزاد سازی 2 هزار متر مربع املاک معارض سطح شهر

شهردار زارچ با توجه به آزاد سازی های انجام شده در سطح شهر گفت : با هدف توسعه سرانه معابر ؛ تسهیل و روان سازی ترافیک نسبت به آزادسازی املاک در مسیر به متراز2هزار مترمربع در سه ماهه گذشته در سطح شهر زارچ اقدام شده است.

رضا رضایی افزود: آزاد سازی های خیابان امام (ره) و بلوار امام رضا(ع) را از جمله مهم ترین این آزادسازی ها برشمرد و این اقدام آنهم طی سه ماه با توجه به مشکلات متعددی که بر سر راه بود یک کار بزرگ و مهم بود.

اجرای پیاده روسازی بیش از 2000 متر مربع از معابر سطح شهر

شهردار زارچ از اجرای 2 هزار متر مربع موزائیک فرش درمعابر سطح شهر در سه ماهه پایان سال خبر داد.

رضا رضایی خاطر نشان کرد: این پروژه به منظور بهبود عبور و مرور عابرین و زیباسازی پیاده روهای معابر اصلی شهر در حال انجام می باشد و تا اصلاح همه پیاده روه های خیابان های اصلی شهر ادامه خواهد داشت.

alt

alt

رضایی به مشخصات فنی این پروژه اشاره کرد وافزود: عملیات اجرای این پروژه شامل شفته ریزی ، شن ریزی و موزائیک فرش تمام اتوماتیک می باشد، که به صورت طرح مصوب در تمام پیاده روه های سطح شهر اجرا می شود و همچنین در این طرح مسیر ویژه نابینایان و کم بینایان درنظر گرفته شده است.

توزیع و غرس بیش 2000 نهال در سطح شهر

وی گفت: در راستای توسعه فضای سبز و بالا بردن سطح سرانه فضای سبز شهری، بیش از 2000 نهال زیتون ، کاج ، سرو ، سنجد ، توت و ... توزیع و غرس گردید

alt

نصب ایستگاه های اتوبوسجدید در سطح شهر

شهردار زارچ در ادامه گفت : در راستای نوسازی امکانات شهری با توجه به سیاستهای شهرداری در مورد جلب رضایت شهروندان و همچنین درخواست آنها 4 عدد جایگاه ایستگاه اتوبوس در ورودی های شهرو 2 عدد درمرکز شهر نصب گردید.

alt

رضایی افزود: همچنین در راستای اجرای طرح های عمرانی شهرداری زارچ تعداد10 عدد تیر چراغ برق با هزینه بالغ بر 200.000.000 میلیون ریال جهت روشنایی مسیر بلوار شهرک صنعتی زارچ انجام شد.

وی با اشاره به نصب چراغ های هشدار دهنده در میادین ورودی شهر خاطر نشان کرد: در راستای ایمنی بیشتر میادین ورودی تعداد 1000 عدد چراغ های هشدار دهنده در این مکان ها نصب شد.

نظافت محله ها به صورت مستمر انجام می شود

شهردار زارچ از دیگر اقدامات انجام شده در سال جاری برای نظافت و تمیزی هر چه بیشتر شهر، به اجرای طرح پاکسازی معابر محله های شهر زارچ از نخاله ها ی ساختمانی خبر داد و افزود: در این طرح که در 12 محله شهر زارچ اجرا می شود، ماموران خدمات شهری به صورت روزانه در هر محله حاضر شدند و نظافت می کنند.

وی گفت : هر محله ای نظافت نشده است شهروندان محترم لطف نموده و به ما اطلاع دهند تا پیگیری و اقدام شود

وی افزود: این طرح با هدف ارتقای رضایت شهروندان و جمع آوری زباله ها و نخاله های شهروندان اجرا می شود و در طول اجرای طرح همه زباله ها و نخاله ها و خاکروبه هایی که در شهر رها شده است، جمع آوری و در محل مجاز تخلیه می شود.

رضایی گفت: مشارکت مردم در اجرای موفق این طرح اهمیت بسیاری دارد و مهمترین نقش مردم در مدیریت شهر ، پاکیزه نگه داشتن شهر و عمل به برنامه زمانبندی جمع آوری زباله است که از سوی شهرداری به شهروندان اعلام شده است.

شهردار زارچ بر لزوم همکاری شهروندان با ماموران خدمات شهری در طول اجرای طرح پاکسازی محله های این شهر تاکید کرد و افزود: پاکیزه کردن نگه داشتن تنها با مشارکت نیروهای خدمات شهری امکان پذیر نیست بلکه مردم نیزنقش مهمی در تحقق این مهم دارند.

وی با بیان اینکه سرانه فضای سبز در شهر زارچ 35 متر مربع برای هر شهروند است گفت :باافتتاح پارک های قنات و پارک بزرگ شهر و افتتاح پروژه میادین خیابان امام(ره) سرانه فضای سبز شهر زارچ افزایش خواهد شد.

رنگ آمیزی 30000 متر از سنگ جدول های معابر سطح شهر

رضا رضایی ایجاد تنوع بصری را نقش مهمی در شادابی جامعه دانست و خاطر نشان کرد: بدین منظور شهرداری عملیات رنگ آمیزی سنگ جدولهای سطح شهر را به صورت مستمر در دستور کار قرار دارد.

alt

alt

وی خاطر نشان کرد : این عملیات بطول تقریبی 30000 متر طولی با دو رنگ سفید و آب فیروزه ای می باشد.

احداث نمازخانه و تجهیز واحد فنی و شهرسازی

شهردار زارچ درادامه گفت :با توجه کمبود وسیله نقلیه جهت بازدید از پروژه ها یک دستگاه خودروی پراید برای واحد فنی و شهرسازی شهرداری زارچ خریداری شد.

رضایی همچنین از احداث نمازخانه شهرداری جهت برگزاری مراسمات عبادی و ... خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: راه انداری واحد جوشکاری و کارواش جهت خدمات به ماشین الات شهرداری از دیگر اقدامات در این حوزه می باشد.

alt

آخرین به روز رسانی در يكشنبه 27 اسفند 1396 ساعت 09:09
 
آخرین اخبار شهرداری زارچ
فعالیت های عمرانی شهرداری زارچ
اخبار شورای اسلامی شهر زارچ

  

نوشتن هر گونه مطلبی بر روی دیوار ممنوع است

نوشتن هر گونه مطلبی بر روی دیوار ممنوع است

شهردار زارچ گفت ،زیباسازی چهره شهر در روحیه شهروندان نیز بسیار موثر خواهد بود. به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، شهرداری زارچ در اطلاعیه ای از شهروندان درخواست نمود از نوشتن هر گونه مطلبی بر روی...
برگزاری جشن اعیاد شعبانیه

برگزاری جشن اعیاد شعبانیه

جشن اعیاد شعبانیه با حضور شهردار ، اعضای شورای اسلامی شهر و هنرمندان کشوری با استقبال بی نظیر مردم در سالن حر زارچ برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ،به منظور ایجاد نشاط و شادابی بیشتر...
پاکسازی شهر از نخاله های ساختمانی

پاکسازی شهر از نخاله های ساختمانی

پروژه پاکسازی نخاله های ساختمانی ریخته شده در نقاط مختلف شهر توسط شهرداری بصورت مستمر درحال اجرا می باشد. به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، پروژه پاکسازی نخاله های ساختمانی که از اول سال در سطح...
ادامه فاز2 عملیات جداسازی آب شرب از اب فضای سبز

ادامه فاز2 عملیات جداسازی آب شرب از اب فضای سبز

شهردار زارچ از اجرای عملیات ادامه فاز2 شبکه جداسازی آب شرب شهری از آب فضای سبز خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ،شهردار زارچ دربازدید ازعملیات اجرایی لوله گذاری شبکه جداسازی آب شرب شهری...
اطلاع رسانی ساعات جمع آوری زباله درشهر زارچ

اطلاع رسانی ساعات جمع آوری زباله درشهر زارچ

به منظور اطلاع رسانی به شهروندان در خصوص ساعات جمع آوری زباله برچسب های اطلاع رسانی بر روی درب منازل شهر زارچ نصب گردیده است. به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، در راستای ارتقاء وضعیت نگهداشت...
حفظ و نگهداری وسایل و امکانات عمومی در پارکها یک وظیفه همگانی است

حفظ و نگهداری وسایل و امکانات عمومی در پارکها یک وظیفه همگانی است

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، سرقت و تخریب اموال عمومی در زارچ که در سال های اخیر فزونی گرفته منجر به وارد آمدن خسارت های مادی و معنوی به بیت المال و به نهاد شهرداری که نهاد مردمی محسوب می...
پیام تسلیت ارتحال آیت الله حاج شیخ علیبمان بحرینی

پیام تسلیت ارتحال آیت الله حاج شیخ علیبمان بحرینی

در پی درگذشت عالم وارسته و فقيه گرانمايه حضرت آيت الله حاج شیخ علیبمان بحرینی زارچی ، شهرداری و شورای اسلامی شهر زارچ پیام تسلیتی صادر نمودند. متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحيم العلماء...

  

پاکسازی شهر از نخاله های ساختمانی

پاکسازی شهر از نخاله های ساختمانی

پروژه پاکسازی نخاله های ساختمانی ریخته شده در نقاط مختلف شهر توسط شهرداری بصورت مستمر درحال اجرا می باشد. به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، پروژه پاکسازی نخاله های ساختمانی که از اول سال در سطح...
اتمام عملیات پیاده روسازی محور فرهنگی

اتمام عملیات پیاده روسازی محور فرهنگی

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، عملیات پیاده روسازی محورفرهنگی از حسینیه دارالشفا تا حسینیه علی هاشم به طول تقریبی 100 متر به بهره برداری رسید. رضا رضایی با بیان این خبر گفت : عملیات اجرایی...
گزارش عملکرد سه ماهه شهرداری زارچ

گزارش عملکرد سه ماهه شهرداری زارچ

رضا رضایی شهردار زارچ در گفتگو با روابط عمومی شهرداری به ارائه گزارش عملکرد سه ماهه شهرداری پرداخت که متن کامل آن به شرح ذیل می باشد. شهردار زارچ با تاکید بر اینکه مردم زارچ مردمی قدر شناس...
جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر زارچ

جمع آوری نخاله های ساختمانی در سطح شهر زارچ

شهردار زارچ از جمع آوری و پاکسازی نخاله و مواد زائد در مسیر خیابانها و معابر سطح شهر خبر دادو افزود: برطرف کردن مشکل تخلیه ی غیرقانونی نخاله های ساختمانی باید به صورت ریشهای برطرف شود. به گزارش...
شستشو و پاکسازی سنگ جداول معابر سطح شهر

شستشو و پاکسازی سنگ جداول معابر سطح شهر

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و شروع سال جدید و پذیرای مسافران نوروزی شستشو و پاکسازی سنگ جداول معابر سطح شهر در دستور کار شهرداری قرار گرفت.
آغاز رنگ آمیزی سنگ جدولهای سطح شهر

آغاز رنگ آمیزی سنگ جدولهای سطح شهر

در راستای زیبا سازی شهر، عملیات رنگ آمیزی سنگ جدولهای سطح شهرآغاز شد. بهگزارش روابط عمومی شهرداری زارچ، پروژه رنگ آمیزی سنگ جدول خیابان های سطح شهر آغاز شد. رضا رضایی افزود: ایجاد تنوع بصری...
آغاز عملیات جدول گذاری پارک بزرگ شهر زارچ

آغاز عملیات جدول گذاری پارک بزرگ شهر زارچ

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ،در راستای پیشرفت کارهای عمرانی خرد و کلان و آغاز طرح عملیات پارک بزرگ شهر زارچ ، جدول گذاری این پارک پس از تسطیح اجرای جدولگذاری کناری آن آغاز گردیده است و همچنان...

  

برگزاری اولین جلسه کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر زارچ

برگزاری اولین جلسه کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر زارچ

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، اولین جلسه کمیسیون امور بانوان شورای اسلامی شهر زارچ با حضور امام جمعه ، بخشدار ، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر زارچ در محل شهرداری زارچ برگزار شد. ÂÂ...
عضو علی البدل شورای شهر زارچ به جمع اعضای اصلی پیوست

عضو علی البدل شورای شهر زارچ به جمع اعضای اصلی پیوست

در سی و چهارمین جلسه شورای اسلامی زارچ آقای محمد رضا کریمی با قرائت سوگند به عنوان عضو اصلی شورای شهر تحلیف شد. بهگزارش روابط عمومی شهرداری زارچ، در پی انتخاب رضا رضایی زارچی ریس شورای شوراي اسلامی...
برگزاری نشست مشترک شورا های اسلامی سابق زارچ

برگزاری نشست مشترک شورا های اسلامی سابق زارچ

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، با هدف بهره گیری از تجارب و استفاده از نظرات و پیشنهادات شوراهای اسلامی ادوار نشست مشترک اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر با با شورا های اسلامی سابق یرگزار شد. ...
برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر زارچ

برگزاری مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر زارچ

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، مراسم تحلیف و انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهر زارچ با حضور فرماندار ، معاونین فرماندار و بخشدار زارچ برگزار شد. در این مراسم پس از تشکیل هیات رئیسه سنی و ادای...
نشست اعضای شورای اشلامی شهر زارچ با شهردار و پرسنل شهرداری

نشست اعضای شورای اشلامی شهر زارچ با شهردار و پرسنل شهرداری

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ،به مناسبت آغار سال جدید نشست اعضای شورای اسلامی شهر زارچ با شهردار و پرسنل شهرداری برگزار شد. در این نشست رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک سال جدید از زحمات رضا...
دومین دیدار مردمی شهردار و شورای اسلامی شهر زارچ با مردم در سال جاری

دومین دیدار مردمی شهردار و شورای اسلامی شهر زارچ با مردم در سال جاری

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ،اعضای شورای اسلامی و شهردار زارچ در راستای پاسخ به سوالات شهروندان معزز و نیز ارائه گزارش از عملکرد شورا و شهرداری در دیدار مردمی در مسجد ابوالفضل سرچشمه(ع)...
دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با مردم زارچ

دیدار مردمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با مردم زارچ

به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ،اعضای شورای اسلامی و شهردار زارچ در راستای پاسخ به سوالات شهروندان معزز و نیز ارائه گزارش از عملکرد شورا و شهرداری در دیدار مردمی در مسجد صاحب الزمان (عج) حضور پیدا...
تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شورا

تجلیل از اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت روز شورا

به مناسبت روز شورا ها از اعضای شورای اسلامی شهر زارچ تجلیل شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری زارچ ، به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراهای اسلامی با حضور امام جمعه ، بخشدار و شهردار از اعضای محترم...
محتوای باکس 4
کلیه حقوق این وب سایت برای شهرداری زارچ محفوظ می باشد طراحی و اجرا شرکت فاراب رایانه یزد - (A.V.Z)